• banner6-1
 • banner22222222-1
 • banner3
 • banner3-1

  Portfolio ynë

  • 精工 车间

  Rreth nesh

  Ne kemi mbi dhjetë vjet përvojë në trajtimin e produkteve të kontrollit të mallrave, heqjen slings dhe pajimet në natyrë të sigurisë. Të gjithë këtu e do atë që bëjnë ata, dhe pasionin e tyre drejton punën. Përveç kësaj, ekipi i shitjes është shumë mbështetës. Ata janë gjithmonë të etur për t'ju ndihmuar sa herë që keni nevojë. Konsumatorët dhe partnerët e biznesit janë prioritet i lartë. Pra, për t'u shërbyer më mirë, çdo vit ne kemi marrë reagime dhe sugjerimet e tyre. Kompania vazhdimisht përpiqet për përsosmëri dhe rregullisht fton talentin më të mirë. Mjedisi Puna këtu është gjithashtu shumë frymëzues. Z. Leo, CEO i kompanisë, është një njeri bujar dhe i ndihmon të gjithë për të bërë të mirën e tyre çdo ditë. Ndershmëria dhe respekti reciprok të çojë në punën në grup të jashtëzakonshme.

  Arritje të reja

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star